Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Korty na Perspektywie już otwarte

Dobiegł końca remont kortów tenisowych zlokalizowanych na Skate Parku na osiedlu Perspektywa. Zniszczoną, służącą ponad 11 lat zapaleńcom tenisa, nawierzchnię tartanową zastąpiła sztuczna trawa.

- Czas swoje zrobił i gra na nierównych kortach była już kontuzjogenna - podkreśla administrujący kortami Leszek Malinowski - Razem z użytkownikami kortów w ubiegłym roku wystosowaliśmy do prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa, Pana Zbigniewa Lipskiego, petycję z prośbą o możliwość ich renowacji. I dzięki przychylności jego oraz całego zarządu Spółdzielni udało się w tym roku przebudować korty oraz ściankę do nauki gry - dodaje.

Już od ubiegłego piątku wszyscy chętni mogą cieszyć się grą na nowej nawierzchni. Korty czynne są codziennie w godzinach 8-22, a cena za godzinę gry to 10 złotych. Już w najbliższy weekend nowa nawierzchnia będzie miała okazję sprawdzić się nie tylko w czasie gry rekreacyjnej, ale i walki na punkty. W sobotę lub niedzielę (zależnie od pogody) rozegrany zostanie Otwarty Turniej Tenisa. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych – do 35 lat i powyżej, a jeśli do udziału zgłoszą się panie, będą rywalizować oddzielnie. Początek zawodów od godz. 9.00, wcześniej zapisy i losowanie (od ok. 8.30). Do turnieju zgłaszać można się też telefonicznie pod numerem 602 570 797.
To nie jedyna impreza, która ma odbyć się na tychże kortach - Już niedługo planowane jest oficjalne otwarcie całego wyremontowanego Skate Parku, więc przy tej okazji zrobimy turniej dla par deblowych - kończy Malinowski.

is

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę