Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Z Jedwabnego do Łomży przez Wiznę

Główne zdjęcie
Schemat objazdu

Na kolejne trzy dni drogowcy całkowicie zamkną kilkukilometrowy fragment drogi wojewódzkiej Nr 668 Piątnica Poduchowna – Jedwabne. Tym razem będzie to odcinek od miejscowości Kownaty do miejscowości Jedwabne. Od jutra (wtorku) do czwartku będzie tu wylewany dywanik asfaltowy. Mieszkańcy Jedwabnego, oraz ci którzy będą chcieli dojechać do miasteczka, będą musieli jechać objazdem przez Wiznę, a to oznacza, że droga będzie dwa razy dłuższa.

Zamknięcie około siedmiokilometrowego odcinaka drogi ma związek z prowadzonym remontem całej niemal 17km drogi Piątnica Poduchowna – Jedwabne. Zgodnie z planami remont ma zakończyć się w październiku i wykonawca robót drogowych - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg ,,BITUM” z siedzibą w Zambrowie od kilku tygodni wylewa już ostatnią wierzchnią warstwę asfaltu. Jak tłumaczy Maciej Choiński, kierownik robót drogowych, całkowite zamknięcia kilkukilometrowych odcinków remontowanej drogi mają umożliwić wykonanie na całej szerokości jezdni nawierzchni warstwy ścieralnej. Drogowcy zapewniają, że tak wykonany dywanik asfaltowy jest trwalszy od tego wylewanego na poszczególne pasy jezdni.
W związku z zamknięciem ok. 7km odcinka  drogi od miejscowości Kownaty do miejscowości Jedwabne od wtorku do czwartku włącznie objazd z Łomży do Jedwabnego będzie możliwy drogą powiatową z Wizny  przez m. Męczki – Kotowo Plac – Rostki - Jedwabne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę