Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pożar duży budynku gospodarczego w miejscowości Łoje Awissa.

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Zwarcie instalacji elektrycznej było – według strażaków – przyczyną nocnego pożaru w miejscowości Łoje Awissa w gminie Radziłów. Spłonął budynek inwentarski. Z ogniem walczyło 20 strażaków jednostek zawodowych i ochotniczych. Straty wstępnie oszacowano na 90 tys zł. Mogły być jednak o wiele wyższe...

Zgłoszenie o pożarze dyżurny grajewskiej straży pożarnej odebrał o godz. 23.18. Gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki gaśnicze pożar obejmował już znaczną część budynku. Paliła się więźba dachowa i znajdujące się wewnątrz kilkadziesiąt ton słomy i siana.
Strażacy podają, że w pierwszej kolejności chronili przez przerzuceniem się ognia na bezpośrednio przylegające do płonącego dwa inne budynki inwentarskie. W jednym z nich były zwierzęta. I to strażakom się udało. Niestety budynek objęty ogniem spłoną w znacznej części. Akcja gaśnicza trwała do godz. 6.00.  Na miejscu poza strażakami z JRG w Grajewie byli także strażacy ochotnicy z Kalinowa, Radziłowa i Słucza. W nomenklaturze strażackiej pożar określono jako duży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę