Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 21.06.2011-sem Jak skutecznie dotrzeć do... 29.06.2011

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium-warsztacie pt.

 

„Jak skutecznie dotrzeć do zagranicznych partnerów biznesowych?"

 

które odbędzie się 29 czerwca 2011 r. w siedzibie PARP.


Adres: ul. Pańska 81/82, sala 1.11
Godziny: 10:00-13:30

Seminarium, organizowane w ramach projektu Net4Biz, przeznaczone jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani:

  • nawiązaniem kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi,

  • przygotowaniem się do udziału w giełdach kooperacyjnych i misjach handlowych,

  • stworzeniem ciekawego opisu działalności firmy, którym będzie można posługiwać się przy okazji licznych imprez kooperacyjnych, i który zachęci potencjalnych partnerów biznesowych do współpracy.

Nawiązywanie kontaktów biznesowych coraz częściej odbywa się przez Internet lub przy okazji krótkich spotkań podczas imprez kooperacyjnych. Wywarcie dobrego pierwszego wrażenia na potencjalnym kontrahencie jest tym trudniejsze, gdy mamy do czynienia z firmą zagraniczną. Językowe nieporozumienia, niepełne lub niedokładne informacje oraz ograniczenia czasowe to przeszkody, które mogą sprawić, że stracimy niepowtarzalną okazję na owocną współpracę. Tym ważniejsze jest, aby informacja o firmie, z którą jako pierwszą zetkną się inni przedsiębiorcy, była zwięzła i przejrzysta, by odpowiadała na podstawowe pytania, jakie mogą zadać kontrahenci, oraz by zachęcała do rozwinięcia współpracy.

Chcąc pomóc polskim firmom w odniesieniu jak największych korzyści z licznych bezpłatnych lub częściowo dofinansowanych giełd kooperacyjnych, także tych internetowych, zapraszamy Państwa na interaktywne warsztaty, podczas których pomożemy w stworzeniu uniwersalnego profilu działalności przedsiębiorstwa.

Ponadto zaprezentujemy dostępne obecnie dla polskich firm narzędzia rozwoju działalności zagranicznej, także te o charakterze finansowym.

Każdy z uczestników proszony jest o przyniesienie laptopa z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Uczestnikom seminarium zapewniony zostanie bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego, a także przerwa kawowa
i poczęstunek.


Udział w seminarium jest bezpłatny. Koszty dojazdu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Wypełnione formularze prosimy przesyłać do 24 czerwca 2011 r., e-mailem (magdalena_zwolinska@parp.gov.pl) lub faksem (0-22 432 70 46). PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia terminu nadsyłania zgłoszeń w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli miejsc. Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia na seminarium zostanie potwierdzone drogą mailową na adres podany przez uczestnika.

Kontakt:
Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl, tel.: 0 22432 86 43,
Aleksandra Wadowska, aleksandra_wadowska@parp.gov.pl, tel.: 0 22432 83 75.

Serdecznie zapraszamy!”


Źródło: Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
wt, 21 czerwca 2011 13:03
Data ostatniej edycji: pt, 19 sierpnia 2011 13:07:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę