Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Żółw dla Żółwika

Mariusz, członek grupy militarnej SPEED ASG, zwany „Żółwikiem”, jest zapalonym wspinaczem, niestety dwa miesiące temu miał poważny wypadek. Teraz powoli dochodzi do zdrowia, ale czeka go długa i kosztowna rehabilitacja. Okazuje się, że w tych trudnych chwilach pamiętają o nim koledzy, którzy wczoraj zachęcali mieszkańców Łomży do wsparcia Żółwika i malowanie żółwia na chodniku.

- Wraz z kolegami oraz dzieciakami uczestniczącymi w zajęciach alpinistycznych na ściance wspinaczkowej znajdującej się na dawnej strzelnicy wpadliśmy na genialny pomysł zrobienia miłej niespodzianki dla naszego przyjaciela – podaje Adrian Wądołowski - lider grupy SPEED ASG.
Żółw, który powstał na chodniku ma około 4m długości. Malowało go kilkanaście osób, przy czym najmłodszy miał 4 lata.
- Zdjęcia tego malowidła posłużą jako niespodzianka dla Mariusza – mówią jego koledzy i zapowiadają kolejne działania. W planach jest m.in. lepienie żółwia z piasku na plaży, ale będą także akcje które mają przynieść gotówkę na kosztowną rehabilitację Mariusza oraz na wsparcie samego Żółwika.
- W najbliższym czasie będziemy organizowali m.in. akcje zarobkowe takie jak: pakowanie zakupów w marketach, oraz strzelanie ASG z którego dochód kierowany jest na rehabilitacje – podaje Wądołowski.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę