Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 12 lipca 2020 napisz DONOS@

Żółw dla Żółwika

Główne zdjęcie

Mariusz, członek grupy militarnej SPEED ASG, zwany „Żółwikiem”, jest zapalonym wspinaczem, niestety dwa miesiące temu miał poważny wypadek. Teraz powoli dochodzi do zdrowia, ale czeka go długa i kosztowna rehabilitacja. Okazuje się, że w tych trudnych chwilach pamiętają o nim koledzy, którzy wczoraj zachęcali mieszkańców Łomży do wsparcia Żółwika i malowanie żółwia na chodniku.

- Wraz z kolegami oraz dzieciakami uczestniczącymi w zajęciach alpinistycznych na ściance wspinaczkowej znajdującej się na dawnej strzelnicy wpadliśmy na genialny pomysł zrobienia miłej niespodzianki dla naszego przyjaciela – podaje Adrian Wądołowski - lider grupy SPEED ASG.
Żółw, który powstał na chodniku ma około 4m długości. Malowało go kilkanaście osób, przy czym najmłodszy miał 4 lata.
- Zdjęcia tego malowidła posłużą jako niespodzianka dla Mariusza – mówią jego koledzy i zapowiadają kolejne działania. W planach jest m.in. lepienie żółwia z piasku na plaży, ale będą także akcje które mają przynieść gotówkę na kosztowną rehabilitację Mariusza oraz na wsparcie samego Żółwika.
- W najbliższym czasie będziemy organizowali m.in. akcje zarobkowe takie jak: pakowanie zakupów w marketach, oraz strzelanie ASG z którego dochód kierowany jest na rehabilitacje – podaje Wądołowski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę