Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Szepietowscy najlepsi...

Alina i Sławomir Szepietowscy z miejscowości Kaczyn Herbasy wygrali etap wojewódzki Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne województwa podlaskiego zostało zakwalifikowane do dalszej rywalizacji, a nagroda główną konkursu jest ciągnik rolniczy ufundowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, oraz tytuł Najbezpieczniejszego Gospodarstwa Rolnego w Polsce.

Konkurs kierowany jest do osób prowadzących produkcyjną działalność rolniczą, a jego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. O tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w województwie podlaskim rywalizowało  9 gospodarstw wyłonionych  w eliminacjach regionalnych. Wizytowała i oceniała je specjalna Wojewódzka Komisja Konkursowa.
- Oceniane były elementy wpływające na bezpieczeństwo pracy, a w szczególności: ład i porządek w obrębie podwórza, zabudowań i stanowisk pracy, stan budynków inwentarskich i gospodarczych, wyposażenie maszyn i urządzeń, warunki obsługi i bytowania zwierząt czy stosowanie, stan i jakość środków ochrony osobistej – podaje Iwona Nagórka Inspektor OR KRUS w Białymstoku.
Po przeglądzie gospodarstw  Komisja Konkursowa uznała, że tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego województwa podlaskiego gospodarstwu Państwa Aliny i Sławomira Szepietowskich z miejscowości Kaczyn Herbasy, gmina Czyżew. Drugie miejsce  przypadło gospodarstwu Danuty i Stefana Lipskich z miejscowości Chodorówka Nowa, gmina Suchowola, a trzecie Państwa Marii i Jerzego Brzostowskich z miejscowości Morusy, gmina Krypno.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę