Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Diler narkotyków... i złodziej

Ponad 30 torebek foliowych z narkotykami odnaleźli policjanci w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Zambrowa. Wstępne badania wskazały, że to amfetamina. Ponadto była tam także m.in. elektroniczna waga laboratoryjna mogąca służyć do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci ustalają teraz skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić.

Jak podaje policja wczoraj, około godziny 9.30 na teren jednej z zambrowskich posesji weszli funkcjonariusze. Z ich ustaleń wynikało, że najprawdopodobniej są tam narkotyki.
- Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 26-letniego mieszkańca Zambrowa odnaleźli ponad 30 torebek foliowych z substancją koloru białego. Wstępne badania wskazały, że to amfetamina – relacjonuje asp. Aneta Łukowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. -  Ponadto była tam elektroniczna waga labolatoryjna oraz dwa opakowania foliowych torebek - dodaje.
W czasie przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli także skradzione na przełomie czerwca i sierpnia tego roku z mieszkania oraz nowo budowanego domu w Zambrowie - elektronarzędzia oraz pralkę.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę