Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Korytkowska już w Shenzhen

W środę o 5.00 czasu polskiego, w chińskim Shenzhen Justyna Korytkowska, zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo”, będzie brała udział w jednym z dwóch biegów eliminacyjnych biegu na dystansie 3000 metrów z przeszkodami, których stawką będzie awans do finału Uniwersjady. Z 25 zgłoszonych zawodniczek z 19 krajów, łomżanka ma dziewiąty rekord życiowy.

- Wolałbym aby bieg Justyny nie był wolny, ponieważ łatwo wtedy o przypadkową kolizję lub temu podobny przypadek - mówi trener Andrzej Korytkowski. - W gronie zawodniczek jest kilka świetnych zawodniczek ze światowej czołówki, które mają za sobą starty w najważniejszych imprezach, a Justyna dopiero debiutuje na takim poziomie. Mam nadzieję, że da z siebie wszystko i awansuje do piątkowego finału.

O awans do finału na pewno nie będzie łatwo. Zawodniczki, które dziś są wynikowo słabsze od Korytkowskiej maję czasy niewiele gorsze. Ważne też jest do której serii zostanie wylosowana.
- Wiadomo, że w drugiej zawsze jest lepiej biegać bo zna się wyniki z pierwszego biegu i można wtedy wejść z czasem – podkreśla Korytkowski.
Do finału awansuje cztery pierwsze zawodniczki z każdego biegu i cztery z najlepszymi wynikami z obu biegów.
- W Chinach jest teraz 30`C i są burze,, Justyna czyje się dobrze i mam nadzieje, że po przespanej nocy będzie mogła powiedzieć to samo – relacjonuje prosto z Shenzhen Andrzej Korytkowski. - Proszę kibiców aby trzymali za nią kciuki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę