Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

11-latek postrzelony z wiatrówki

11-latek trafił do szpitala w Białymstoku po tym jak jego starszy o rok kolega postrzelił go z wiatrówki. Nastolatek doznał urazu oka. Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 16.30 w miejscowości Złotoria pod Choroszczą.

Jak podaje asp. Aneta Łukowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w momencie gdy opiekujący się dwójką chłopców dziadek wyszedł na chwilę na podwórko i pozostawił dzieci same w domu. Wiatrówka najprawdopodobniej była wcześniej załadowana śrutem i leżała niezabezpieczona.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę