Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Fiodorow i Zaczek pojadą na Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce

Joanna Fiodorow, zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, oraz pochodzący z Łomży Artur Zaczek, obecnie zawodnik OŚ AZS Poznań, zostali powołani w skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce, które odbędą się od 27 sierpnia do 4 września 2011 roku w koreańskim Daegu. Impreza będzie największym sportowym wydarzeniem roku 2011 na świecie.

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Korei Południowej liczyć będzie 43 osoby. Ich nazwiska podał w sobotę Polski Związek Lekkiej Atletyki.  22-letnia Joanna Fiodorow na Mistrzostwach Świata będzie rywalizowała w konkurencji rzut młotem. Jej rówieśnik Artur Zaczek jest jednym z pięciu reprezentantów powołanych do sztafety 4x100m.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę