Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policja: 3-letnie dziecko zginęło pod kołem ciągnika

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w południe na łące we wsi Rosochate Kościelne w gminie Czyżew. 3-latek spadł z ciągnika wprost pod jedno z kół. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że ojciec wraz z dwójką dzieci w wieku 3 i 6 lat pojechał traktorem ciągnącym beczkowóz na pobliską łąkę. Następnie 38-letni mężczyzna po zakończonej tam pracy nie wyłączając ciągnika wysiadł z niego by zebrać leżące obok kamienie. Nagle usłyszał, że maszyna gaśnie. Gdy się odwrócił zauważył, że młodszy chłopiec leży pod tylnym kołem ciągnika.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę