ŁKS chce awansować...
W sobotę ŁKS 1926 Łomża zaczyna walkę o awans do II ligi piłki nożnej. Na Stadionie przy ul. Zjazd podejmie zespół Motor Lubawa. Wcześniej jednak – już dziś wieczorem – łomżyńska drużyna zaprezentuje się kibicom.
Prezentacja drużyny planowana jest o godzinie 18.30 na Starym Rynku, w przerwie – między koncertem Agnieszki Żemek, a występami kabaretów w ramach Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych.
Jednocześnie ŁKS informuje, że w sklepiku klubowym na Starym Rynku prowadzona jest już przedsprzedaż biletów na mecz pomiędzy ŁKS 1926 a Motorem Lubawa. Mecz rozpoczyna się w sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd 18. Przedsprzedaż biletów w sklepiku na Starym Rynku potrwa do soboty do godz. 14.00, a kasy biletowe na stadionie będą czynne w sobotę od godz. 16.00.
ŁKS zachęca do wykupienia karnetów na całą rundę jesienną. Karnet obejmuje osiem spotkań. Przygotowano trzy rodzaje karnetów - na trybunę VIP w cenie 200 zł, na trybunę krytą – 80zł i na trybunę odkrytą (od strony rzeki) – 50zł. Osoby posiadając karnety wchodzą na obiekt bez oczekiwania na bilet w kolejce. Karnety także dostępne są w sklepiku klubowym na Starym Rynku.