Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS chce awansować...

W sobotę ŁKS 1926 Łomża zaczyna walkę o awans do II ligi piłki nożnej. Na Stadionie przy ul. Zjazd podejmie zespół Motor Lubawa. Wcześniej jednak – już dziś wieczorem – łomżyńska drużyna zaprezentuje się kibicom.

Prezentacja drużyny planowana jest  o godzinie 18.30 na Starym Rynku, w przerwie – między koncertem Agnieszki Żemek, a występami kabaretów w ramach Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych.
Jednocześnie ŁKS informuje, że w sklepiku klubowym na Starym Rynku prowadzona jest już przedsprzedaż biletów na mecz pomiędzy ŁKS 1926 a Motorem Lubawa. Mecz rozpoczyna się w sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd 18. Przedsprzedaż biletów w sklepiku na Starym Rynku potrwa do soboty do godz. 14.00, a kasy biletowe na stadionie będą czynne w sobotę od godz. 16.00.

ŁKS zachęca do wykupienia karnetów na całą rundę jesienną. Karnet obejmuje osiem spotkań. Przygotowano trzy rodzaje karnetów - na trybunę VIP w cenie 200 zł, na trybunę krytą – 80zł i na trybunę odkrytą (od strony rzeki) – 50zł. Osoby posiadając karnety wchodzą na obiekt bez oczekiwania na bilet w kolejce. Karnety także dostępne są w sklepiku klubowym na Starym Rynku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę