Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Spowodował wypadek i uciekł. Trafił do aresztu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierowca skody zjechał do rowu i dachował, następnie uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy ciężko rannemu pasażerowi, który wypadł z auta, a następnie został nim przygnieciony. Po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany przez policję. Wczoraj Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 3.00 w pobliżu miejscowości Wnory Wiechy. Kierowca skody na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu i dachował. Jadący z nim 31-letni pasażer, siedzący na przednim siedzeniu wypadł z auta, a następnie został nim przygnieciony. Niestety kierowca zamiast wezwać pomoc oddalił się z miejsca zdarzenia. Wysokomazowieccy policjanci już po kilku godzinach ustalili i zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który kierował skodą. Przyznał się do kierowania pojazdem. Pobrano mu krew w celu stwierdzenia czy w chwili wypadku był trzeźwy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę