Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spaliła się stodoła...

Ponad 40 strażaków walczyło z pożarem, który nocą wybuchł w Kownatach gm. Piątnica. Spaliła się drewniana stodoła i część stojącej obok murowanej obory. Straty wstępnie szacowane są na ok. 40 tys zł. Policja ustala co mogło spowodować pożar. Jak mówi Jan Chludziński, z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży wezwania do pożaru strażacy odebrali tuz przed godz. 1 w nocy. Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce stodoła była już praktycznie cała w ogniu, a obora w znacznej części.

W sumie na miejsce zadysponowano 10 jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Jak podkreśla Chludziński w niewielkiej odległości od płonących budynków znajdowały się inne zabudowania w tym także drewniane stodoły. Strażakom udało się nocą powstrzymać ogień przed rozprzestrzenieniem się na te budynki.
Choć pożar w zasadzie ugaszono już po godzinie na miejsc w dalszym ciągu pracują strażacy dogaszając zgliszcza. W stodole znajdowało się 12 ton siana i 2 tony słomy, które tez się paliły i teraz strażacy muszą je przelewać wodą i wywozić poza gospodarstwo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę