Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

SLD u nas do Senatu wystawi Fortunę

Główne zdjęcie
Wojciech Fortuna

Wojciech Fortuna, skoczek narciarski, mistrz olimpijski z Sapporo z 1972 roku będzie kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej w październikowych wyborach do Senatu z łomżyńsko-suwalskiego okręgu wyborczego. Informację tę ujawnił Krzysztof Zaręba, szef SLD w województwie. - Mimo, że listy nie są jeszcze zatwierdzone przez centralę tu nic się nie zmieni – mówi Zaręba, dodając, że listy Sojuszu powinny być zatwierdzone do końca tego tygodnia.

Tegoroczne wybory do Senatu po raz pierwszy przeprowadzone będą w jednomandatowych okręgach wyborczych. SLD, tak jak i PO, w województwie podlaskim zgłosić ma tylko dwóch kandydatów, mimo, ze są trzy okręgi wyborcze. W okręg nr 61 (obejmuje powiaty: bielski (Bielsk Podlaski), hajnowski, siemiatycki i wysokomazowiecki) SLD i PO nie zgłaszają kandydatów „zostawiając” to miejsce Włodzimierzowi Cimoszewiczowi.       
W okręgu nr 60 (obszary powiatów białostockiego i sokólskiego oraz miasto Białystok) SLD chce zgłosić Mikołaja Mironowicza, a w okręgu nr 59. (obejmuje miasta grodzkie Łomżę i Suwałki oraz powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski i zambrowski) byłego skoczka, mistrza olimpijskiego z Sapporo (1972r.) Wojciecha Fortunę, który od kilku lat mieszka w Gorczycy koło Augustowa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę