Remis na zakończenie przygotowań

Piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża rozegrali w minioną sobotę ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się nowym sezonem. W Surażu podopieczni trenera Mirosława Dymka zremisowali z ligowym rywalem, Pogonią Łapy 1:1.

Podobnie jak mecze z Olimpią Zambrów i Dębem Dąbrowa Białostocka, sparing z Pogonią potwierdził, że łomżanie powinni liczyć się w walce o najwyższe lokaty w III lidze. Przez większość czasu ŁKS był drużyną lepszą i stworzył sobie zdecydowanie więcej okazji do zdobycia bramki niż rywale. Udało się wykorzystać niestety tylko jedną. W 36. minucie gola strzelił młody, ale co raz mocniej pukający do drzwi pierwszej drużyny Maciej Malinowski. Było to już jego trzecie trafienie podczas tych przygotowań (wcześniej zdobył dwie bramki w meczu z Dębem). Mimo przewagi nie udało się łomżanom dowieźć korzystnego wyniku do końcowego gwizdka. Na siedem minut przed końcem spotkania wyrównał były gracz ŁKS-u, Rafał Muczyński.
- Pierwsza połowa sparingu była naprawdę fajna w naszym wykonaniu. W drugiej graliśmy już słabiej. Przede wszystkim nie byliśmy już tak agresywni w środku pola. Nie przeszkodziło nam to jednak stworzyć sobie kilku dogodnych okazji bramkowych. Niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Natomiast nasi rywali mieli dwie szanse na zdobycie bramki i wykorzystali jedną z nich - podsumował mecz trener Dymek.

Teraz łomżanie będą trenować na własnych obiektach. Pierwszy mecz o ligowe punkty rozegrają już w sobotę, 13 sierpnia. Na stadionie miejskim w Łomży podejmować będą zespół Motoru Lubawa. Początek zaplanowano na godz. 17.00.

***
Działacze piłkarskiego klubu zachęcają do kupienia karnetów na nowy sezon. ŁKS tym razem przygotował dla swoich fanów trzy rodzaje karnetów:
Karnet VIP - 200 zł - obowiązuje na trybunę krytą VIP
Karnet - 80 zł - obowiązuje na trybunę krytą A
Karnet - 50 zł - obowiązuje na trybunę odkrytą B
Karnety na mecze rundy jesiennej sezonu 2011/2012 można zakupić w sklepiku firmowym klubu na Starym Rynku. Sklepik otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.