Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Po deszczu przyjdzie ochłodzenie...

W ciągu doby w okolicach Nowogrodu spadło prawie 42 litry wody na metr kwadratowy powierzchni. Z drugiej strony Łomży, w okolicach wsi Bacze Mokre tylko 21 litrów. Nocne ulewy i burze nie wyrządziły większych szkód w regionie. Strażacy wzywani byli tylko do pięciu interwencji.

Dwa zgłoszenia dotyczyły zalanych piwnic domów, trzy kolejne złamanych drzew, które tarasowały drogi.
Tymczasem według zapowiedzi synoptyków przelotne opady deszczu, lokalnie o silnym natężeniu, mogą występować na terenie województwa podlaskiego właściwie przez cały dzień i w nocy. W kolejnych dniach także ma być pochmurno, ale chyba bez większego deszczu, za to z coraz niższymi temperaturami. O ile jeszcze dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna ma wynosić w granicach 20st.C., to już 15-17, a w środę 12-13st.C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę