Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Fiodorow i Korytkowska jadą do Chin

Zawodniczki LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Joanna Fiodorow (rzut młotem) i Justyna Korytkowska (bieg na 3000m z przeszkodami) zostały powołane do 27-osobowej reprezentacji Polski na Letnią Uniwersjadę która odbędzie się w chińskim Shenshen (12-23 sierpnia) - Z województwa podlaskiego to jedyni reprezentanci na imprezę. Jeśli wszystko będzie w porządku obie zawodniczki powinny walczyć o czołówkę – mówi Andrzej Korytkowski, trener i prezes łomżyńskiego klubu. W Shenzhen ma wystartować ponad 8000 zawodników, którzy rywalizować będą w 22 dyscyplinach.

- Niestety, ale nie znam terminu startu Asi, natomiast Justyna bieg eliminacyjny ma 17., a ewentualny finał 19 sierpnia – podaje Korytkowski.  - Przy obecnej formie największym problemem będzie nie  ewentualny finał, ale bieg eliminacyjny, który odbędzie się o godzinie 5. rano naszego czasu (11.00 miejscowego) dwa dni po całonocnej 15-godzinnej podróży.
Duży wpływ na występ obu lekkoatletek może mieć też klimat jaki jest w tym 12-to milionowym mieście. Obecnie jest tam ok 32-35 C i wilgotność dochodząca do 90 procent. Tak wiec łatwo na pewno to nie będzie, ale nasze zawodniczki obiecują, że dadzą z siebie wszystko – podaje Korytkowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę