Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

17-letni złodziej z bogatym doświadczeniem

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 17-latka, podejrzewanego o dokonanie 23 różnego rodzaju przestępstw między innymi kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których dochodziło na terenie powiatu łomżyńskiego. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, 17-latek od początku lipca kradł i włamywał się do stodół, obór, pomieszczeń gospodarczych skąd zabierał między innymi paliwo i elektronarzędzia. Właściciele utraconych rzeczy swoje starty oszacowali na prawie 40 tysięcy złotych.
Złodziej został zatrzymany w środę.  Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Dzisiaj łomżyńska prokuratura wobec 17-latka zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę