Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Autor książki „Seks jest boski(...)” poprowadzi warsztaty w Łomży

Ojciec Ksawery Knotz, autor m.in. książki pt. „Seks jest boski, czyli erotyka katolicka” poprowadzi warsztaty dla małżonków w Łomży. Warsztaty pod patronatem Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej organizuje Ruch Gloriosa Trinita. Odbędą się w połowie września, ale zapisy są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

O. Ksawery Knotz jest członkiem zakonu Braci Mniejszych, doktorem i wykładowcą teologii pastoralnej oraz duszpasterzem małżeństw i rodzin. Jest autorem wielu publikacji m.in. „Seks, jakiego nie znacie”, w których w bardzo otwarty sposób opowiada o seksie katolików.
- Po publikacji w 2004 roku swojej książki o życiu seksualnym małżeństw chrześcijańskich, przetłumaczonej na 30 języków, stał się uznanym ekspertem w zakresie katolickiej etyki życia małżeńskiego – czytamy w komunikacie Kurii Łomżyńskiej, zachęcającej do udziału we wrześniowych warsztatach. - Warsztaty będą miały charakter otwarty, odbędą się w Łomży, w dniach od 16 do 18 września br. (piątek – niedziela). Są one przeznaczone dla małżonków chcących pogłębiać wiedzę z zakresu katolickiej etyki życia małżeńskiego.

zobacz Komunikat Kurii


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę