Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zmiany w łomżyńskim Kościele

Sierpień to tradycyjny okres zmian w strukturach kościelnych. Od początku miesiąca ks. Sławomir Gawryś jest oficjalnie już mianowanym Wicekanclerzem Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Z końcem miesiąca ks. kan. dr Andrzej Choromański zostanie zwolniony z funkcji Wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży oraz z funkcji Diecezjalnego Duszpasterza Nauczycieli i Wychowawców. Nastąpią także zmiany w trzech parafiach w okolicach Łomży.

Z dniem 20 sierpnia, w związku z przejściem na emeryturę ks. kan. Jerzy Śleszyński zostanie zwolniony z urzędu proboszcza parafii Szczuczyn, a nowym proboszczem zostanie ks. Robert Zieliński, który również będzie dziekanem dekanatu szczuczyńskiego.
23 sierpnia nastąpi zmiana proboszcza w Śniadowie. Nowym ma być ks. Tomasz Wilga, a od 1 września formalnym nowym proboszczem w Przytułach zostanie ks. Krzysztof Dylewski obecny administrator tej parafii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę