Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pożar w zakrystii

Do groźnego pożaru doszło w zakrystii przy kościele Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie. Ogień pojawił się we wtorek rano około 6:30. Dzięki szybkiej interwencji strażaków nie dopuszczono do rozprzestrzenienia się pożaru na inne pomieszczenia kościoła. Straty oszacowano wstępnie na 90 tys. zł.

Jak informuje st. kpt. Marcin Janowski, rzecznik KW PSP w Białymstoku, w trwającej nieco ponad 2 godziny akcji gaśniczej uczestniczyło 10 strażaków. Pożar udało się szybko opanować lecz spaleniu uległo cześć zgromadzonego w pomieszczeniu wyposażenia oraz okopcone zostały ściany. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę