Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Audi w zgrabiarkę i belarkę...

Do kolejnego wypadku z udziałem maszyn rolniczych doszło wczoraj wieczorem w okolicach Łomży. Jadące drogą krajową nr 61 w kierunku Stawisk audi uderzyło w z zgrabiarkę i belarkę podczepione do ciągnika rolniczego. Kierowca audi odniósł niegroźne obrażenia i po przewiezieniu do szpitala. Okazuje się, że na tym nie koniec. Z policyjnych badań wyszło, że był pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad 2,2 promila alkoholu.

Do wypadku doszło na odcinku pomiędzy Kisielnicą a Górkami Sypniewo. Według policjantów kierujący audi, 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica, nie dostosował prędkości do warunków, i uderzył w tym maszyn rolniczych podczepionych do ciągnika jadącego w tym samym kierunku.  Z obrażeniami, skręceniem odcinka szyjnego kręgosłupa, został przewieziony do łomżyńskiego szpitala. Obrażenia nie okazały się poważne. Mężczyzna po otrzymaniu pomocy, został zwolniony do domu. Na tym jego wieczorna przygoda się nie kończy. Z badań wyszło, że kierowca audi, które spowodowało wypadek, był pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad 2,2 promila alkoholu. W tej sytuacji z wypadku i jazdy na dwóch gazach będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. 

Dodajmy, że kierowcy ciągnika nic się nie stało.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę