Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Woda w Jeziorku jest już czysta, ale dalej jest chlorowana...

- Wyniki badań wody pobranej ze studni w Jeziorku są już dobre – informuje łomżyński Sanepid. Do badań pobrano teraz próbki wody z kilku różnych ujęć na sieci. Ich wyniki będą znane jutro. W dalszym ciągu woda pobierana w Jeziorku, i pompowana do wodociągu zaopatrującego około dwóch tysięcy odbiorców, jest chlorowana po tym jak wczoraj wykryto w niej bakterie coli.

Za pośrednictwem wodociągu woda ze studni z Jeziorka dostarczana jest do do mieszkańców nie tylko Jeziorka, ale także okolicznych wsi m.in.: Poniat, Kownaty, Rządkowo, Budy Czarnockie, Wiktorzyn, Taraskowo, Wyrzyki.
Wczoraj przez kilka godzin mieszkańcy pozbawieni byli dostaw bieżącej wody  w związku z wykrytym zanieczyszczeniem i koniecznością czyszczenia studni i chlorowania wody.
Sanepid radzi aby w związku z tym mieszkańcy w przypadku wykorzystywania wody do spożycia przez ludzi jeszcze ja profilaktycznie przegotowali.
Chlorowanie wody w Jeziorku będzie prowadzone do czasu potwierdzenia, że woda nie tylko w studni, ale także w całej sieci wodociągowej jest wolna od bakterii coli.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę