Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Najpierw ukradł, a później za zwrot żądał nagrody

Niesamowitym wręcz tupetem wykazał się 44-letni złodziej z Łomży. Mężczyzna najpierw okradł starszego pana, zabierając z kieszeni jego ubrania m.in. dokumenty, a kilka dni później zadzwonił do niego oferując zwrot w zamian za kilkaset złotych „nagrody”. Ostatecznie złodziej został zatrzymany przez policję i za swój czyn odpowie przed sądem.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji do kradzieży doszło w środę w ubiegłym tygodniu. W jednym z łomżyńskich parków, mężczyzna wykorzystał sen starszego pana i z jego kieszeni zabrał dokumenty i kilkadziesiąt złotych. O kradzieży pokrzywdzony powiadomił funkcjonariuszy dopiero w piątek kiedy sprawca zadzwonił do niego z żądaniem zapłaty 300 złotych w zamian za zwrot dokumentów. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy i już po kilku godzinach efektem ich pracy było zatrzymanie 44-letniego złodzieja.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę