Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ford uderzył w drzewo

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Badanie wykaże czy 30-letni mężczyzna siedzący za kierownicą forda był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj późnym popołudniem w pobliżu miejscowości Rosochate Kościelne. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że 30-letni mężczyzna jechał fordem w kierunku wsi Zaręby Skórki. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi, z nieznanych do tej pory przyczyn, zjechał na lewe pobocze jezdni, a następnie uderzył w drzewo. Kierowca escorta z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Tam pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu. Być może to była przyczyna wypadku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę