Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Chcieli okraść Kauflanda

Dwóch młodych mieszkańców Łomży zostało zatrzymanych, gdy wynosili ze sklepu Kaufland skradziony alkohol. Jak podaje podkomisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, 23 i 24-latkowie mieli dziewięć butelek markowego alkoholu, wartych w sumie ok. 450 zł.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem.  Złodziei dokonując „skoku” tuż przed zamknięciem sklepu, najprawdopodobniej chcieli wykorzystać zmęczenie pracowników supermarketu. Z działu  z alkoholami zabrali 9 butelek różnych wódek m.in.: Johnnie Walker, Żołądkówka, Absolut, i zapakowali je do plecaka. Następnie przy kasach jeden z mężczyzn zagadywał kasjerkę, a drugi, z plecakiem usiłował przejść obok. Wszystko widział jednak jeden z pracowników ochrony i ujął złodziei, a następnie powiadomił policję. Obaj zatrzymani młodzieńcy byli od wpływem alkoholu, więc do wytrzeźwienia zostali zatrzymani w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś z sobotniego występu tłumaczą się przed funkcjonariuszami, a cała sprawa najprawdopodobniej skończy się dopiero w sądzie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę