Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

SLD listy (jeszcze) pisze

Rada Krajowa SLD przyjęła w sobotę listy kandydatów do Sejmu i Senatu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Odpowiednia uchwała o tym, ale bez załącznika z imiennymi listami, jeszcze w sobotę późnym wieczorem została opublikowana na oficjalnej internetowej stronie SLD. W niedzielę nawet ta uchwała zniknęła... Według informacji przekazywanych przez dziennikarzy w województwie podlaskim listę Sojuszu otworzy Janusz Krzyżewski – były I sekretarza KW PZPR w Suwałkach, a później m.in. były marszałek województwa podlaskiego (listopad 2002 – luty 2007). Za nim będzie obecny poseł Jarosław Matwiejuk, który ponoć został przez krajówkę awansowany z szóstego miejsca... Piąty ma być Marek Minda – radny sejmiku z Łomży.

Oto uchwała RK SLD jaka w sobotę wieczorem została opublikowana na stronie internetowej Sojuszu.
UCHWAŁA RADY KRAJOWEJ SLD
Na podstawie art. 22 ust. 1 lit. e Statutu Sojuszu Lewicy Demokratycznej uchwala się co następuje:
Par. 1
Zatwierdza się listy kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Sejmu RP i Senatu RP w wyborach parlamentarnych w 2011r., stanowiące załącznik do niniejszej uchwały
Par. 2
Rada Krajowa upoważnia Zarząd Krajowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej do dokonywania jednostkowych zmian na listach określonych w par. 1
Warszawa, 30 lipca 2011r.

W niedzielę wieczorem tej uchwały już na stronie internetowej  nie było. Nie udało nam się także otrzymać odpowiedzi na pytania o rzekomo zatwierdzoną listę kandydatów do Sejmu w okręgu wyborczym obejmującym województwo podlaskie i o kandydatach do Senatu z tych okręgów. Łukasz Antkiewicz, szef Centrum Medialnego SLD, obiecuje dosłanie list w najbliższy piątek.
- W minioną sobotę zaakceptowała je Rada Krajowa SLD, jednakże pod koniec tygodnia będzie je jeszcze akceptował zarząd partii, który może poczynić w nich zgodnie z przyjętą przez Radę Krajową SLD uchwałą, drobne zmiany - podajw Antkiewicz.

Tymczasem Krzysztof Zaręba, szef podlaskiego SLD mówił Gazecie Wyborczej Białytsok, że Rada Krajowa Sojuszu nie zdążyła się na razie zająć podlaskimi listami i ma zrobić to dopiero w czwartek. W czwartek też on ma ogłosić tę listę.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę