Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Burzowe popołudnie

Główne zdjęcie
Fot. M. Maliszewski/4lomza.pl (archiwum)

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzega przed burzami, która w niedzielne popołudnie będą występować nad regionem. Lokalnie spaść może nawet do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach do 60 km/h.

Wydane tuż przed południem ostrzeżenie ważne jest do godz. 22. 00. W tym czasie na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 5 do 15 mm, lokalnie od 25 do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 60 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90%. Synoptycy nadają mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę