Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

ŁKS 1926 Łomża: Mamy licencję na III ligę „bez ale”, i to na dwa sezony

Główne zdjęcie
Opublikowany na stronie internetowej klubu skan przyznanej przez Podlaski ZPN licencji na grę w III lidze.

Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 na stronie internetowej klubu opublikował krótki komunikat dotyczący wczorajszych informacji jakoby klub dostał licencję na rozgrywki w III lidze, ale pod pewnymi warunkami. Jak czytamy w komunikacie „wypowiedź Pana Przemysława Sarosieka w sprawie licencji dla Klubu, która pojawiła się w mediach, jest informacją niezgodną z prawdą.” Na dowód przedstawiono skan trzecioligowej licencji ŁKS-u, w której nie ma mowy o żadnych warunkach.

Zarząd Klubu pragnie poinformować swoich kibiców, sympatyków oraz sponsorów, że wypowiedź Pana Przemysława Sarosieka w sprawie licencji dla Klubu, która pojawiła się w mediach jest informacją niezgodną z prawdą. Zarząd Klubu poczynił już stosowne kroki w sprawie wyjaśnienia tej sprawy skierowane do władz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Pan Przemysław Sarosiek nadużył swoich kompetencji i udzielił wywiadu bez wiedzy przedstawicieli Podlaskiego ZPN.
Zarząd Klubu oświadcza że otrzymał licencję na sezony rozgrywkowe 2011/2012 i 2012/2013.

zobacz: ŁKS 1926 Łomża z licencją, ale... Gazeta Wyborcza Białytsok

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę