Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

O jednego dilera mniej...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Grajewscy policjanci zatrzymali 18-latka, który w domu miał 40 gram marihuany. Skąd pochodziły narkotyki oraz gdzie miały trafić ustalają policjanci. Młodzieniec za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Jak informują policjanci mieli podejrzenia, że 18-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Dzisiaj funkcjonariusze z Wydziały Kryminalnego przeszukali miejsce jego zamieszkania. W jednym z pokoi policjanci znaleźli foliową torebkę, a w niej były narkotyki - 40 gram marihuany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę