Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Jedwabne będzie mniejsze

Miasto Jedwabne od 1 stycznia 2012 roku będzie mniejsze o niemal 700 hektarów. Tak zdecydował na wtorkowym posiedzeniu rząd. Od przyszłego roku 14 polskich gmin i miast zmieni swoje granice.

Na wczorajszym posiedzeniu rząd przyjął przedłożone przez MSWiA rozporządzenie w sprawie ustalenia granic niektórych gmin i miast oraz zmiany siedzib władz niektórych gmin. Zgodnie z nim miasto Jedwabne w województwie podlaskim będzie mniejsze. Jak opisuje ministerstwo zmiana granic miasta Jedwabne (woj. podlaskie) będzie polegała „na wyłączeniu z terenu miasta obszaru o powierzchni 692,85 ha i jego włączeniu do nowo projektowanych osad Biczki i Kajetanowo oraz wsi Kosaki-Turki”.
Warto dodać, że Jedwabne zmniejszy się na wniosek władz gminy, a zmiana ta, jak i w przypadku wszystkich innych 13 gmin i miast wymienianych w rządowym rozporządzeniu, zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2012 r.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę