Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS z licencją na...

ŁKS 1926 Łomża otrzymał we wtorek licencję Podlaskiego Związku Piłki Nożnej na występy w III lidze – poinformował klub. Tymczasem jak donosi Gazeta Wyborcza licencja jest „warunkowa”. W przeciągu dwóch dni ŁKS ma spełnić warunki, które narzucił im związek.

- Mają przedstawić pisma o wysokości długów wobec byłego trenera oraz zawodnika i oraz harmonogram spłat pieniędzy - tłumaczy na łamach Gazety Przemysław Sarosiek z Podlaskiego ZPN. - Ponadto mają nam przesłać dokument zezwalające na kontrolowanie spłaty tych długów. Drugą opcją są oświadczenia podpisane przez panów Makowieckiego i Strózika, że klub już uregulował wobec nich dług. Jeżeli takich dokumentów nie dostaniemy dokument licencyjny nie będzie wysłany do ŁKS-u, a bez tego nie będą mogli przystąpić do rozgrywek w żadnej klasie rozgrywkowej.

Działacze ŁKS-u zapewniają, że klub spełni stawiane mu wymagania i przystąpi do trzecioligowych rozgrywek, które ruszają w połowie sierpnia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę