Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Białystok: Jacek Żalek wrócił na listę wyborczą PO

Główne zdjęcie
Poseł Jacek Żalek

W poprzednich wyborach startował z miejsca 15, w tych z przedostatniego - choć do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy w ogóle znajdzie się na liście. Zarząd Platformy Obywatelskiej przywrócił Jacka Żalka na listę kandydatów do Sejmu.

Z warszawskiej listy PO skreślono za to rzecznika jej klubu Krzysztofa Tyszkiewicza, a na listę w Krakowie przywrócono posła PO Łukasza Gibałę.

Zarząd krajowy PO zdecydował też, że Rada Krajowa partii, która ma zatwierdzić listy wyborcze, odbędzie się nie w piątek, jak dotychczas informowano, ale w czwartek (28.07).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę