Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Anna Jesień po kontuzji wróciła... i chce na mistrzostwa świata

Główne zdjęcie
Anna Jesień

Brązowa medalistka mistrzostw świata z Osaki na 400 m ppł - Anna Jesień po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wróciła na bieżnię. Zawodniczka LŁKS „Prefbetu Śniadowo” Łomża przed tygodniem pobiegła w Warszawie, a ten weekend w Barcelonie zajęła 2. miejsce w biegu na 400 m pł. Kolejny start "naszej" zawodniczki już w piątek. Anna Jesień pobiegnie w mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie.

Anna Jesień, nie startowała od 9 lipca 2010 roku. Teraz wraca na bieżnię z wielkimi planami. Trzykrotna brązowa medalistka mistrzostw Europy podczas mitingu w Sztokholmie chciałaby osiągnąć czas, który zapewni jej udział w mistrzostwach świata w koreańskim Daegu. Wskaźnik PZLA wynosi 55,40.

Transmisja mityngu Diamentowej Ligi ze Sztokholmu w piątek, 29 lipca od godz. 20 w Polsacie Sport, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport News.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę