Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Złoto Paducha na OOM w lekkiej atletyce

Główne zdjęcie
Bartosz Paduch i Jan Kotowski

Znakomicie zaprezentował się Bartosz Paduch, młody, zaledwie 16-letni skoczek w dal LKS Narew-Kurpierwski podczas rozgrywanej w Płocku Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce. Podopieczny trenera Jana Kotowskiego stoczył fantastyczną i co najważniejsze zwycięską walkę z Krzysztofem Szymoszkiem (UKS Czwórka Żory) i Piotrem Bryłą (LZS Pszczyna), uzyskując rezultat 7,04m (wyrównany rekord życiowy) co dało mu pierwsze miejsce i złoty medal.

- Do samego końca nie było pewne czy to on zdobędzie złoto, ale się udało – tłumaczy doświadczony szkoleniowiec Jan Kotowski. - Sukces Bartka jest tym większy, że ma on dopiero 16 lat i już wygrał rywalizację ze starszymi o rok kolegami - dodaje.

Z pozostałych reprezentantów Narwi najbliżej podium była miotaczka, Wioletta Górska, która w rzucie rzucie dyskiem zajęła piąte (wynik 38,14m), a w pchnięciu kulą szóste miejsce (11,26m). W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze Magdalena Smakowska, siódma w trójskoku (10,94m) oraz Dominik Darmofał, dziesiąty w skoku wzwyż (1,90m).
Na trzynastej pozycji zawody ukończyli Ewelina Żebrowska (pchnięcie kulą, 10,35m) i Daniel Chyliński (trójskok, 12,91m), natomiast startujący w skoku wzwyż Antoni Górski został sklasyfikowany na 19. pozycji (1,80m) - Żadnemu z naszych zawodników nie udało się osiągnąć nowej "życiówki", ale złe warunki atmosferyczne panujące przez całe zawody skutecznie to uniemożliwiały - mówi Kotowski.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę