Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Siódme: Nie kradnij

Krótko łupem cieszył się złodziej, który w nocy z czwartku na piątek w jednym z łomżyńskich lokali skradł kobiecie torebkę. Poszkodowana 23-latka chwilę później zgłosiła kradzież policji, a funkcjonariusze patrolując przyległe ulice niedługo po tym zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Okazało się, że miał przy sobie skradzione przedmioty.

Jak relacjonują policjanci w piątek około godziny 3.00 dyżurny łomżyńskiej policji został powiadomiony o kradzieży torebki w jednym z lokali rozrywkowych na terenie miasta. Pokrzywdzona straty oszacowała na blisko 400 złotych. Policjanci natychmiast pojechali w rejon zdarzenia i zaczęli poszukiwania złodzieja. Po chwili patrolując przyległe ulice zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Mundurowi zatrzymali 44-latka. Okazało się, że miał przy sobie skradzione przedmioty. Funkcjonariusze odzyskali utraconą torebkę, w której były pieniądze, telefon oraz dokumenty. Skradzione mienie wróciło do prawowitej właścicielki, a złodziej trafił do policyjnego aresztu. Z kradzieży będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę