Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Ponad trzy tysiące Świadków Jehowy w Łomży

Przez trzy dni – od piątku do niedzieli – na stadionie przy ul Zjazd w Łomży odbywał się kongres Świadków Jehowy. Jak podają organizatorzy najwyższa liczba obecnych na stadionie osiągnęła 3365 osób. Świadkowie Jehowy to w naszym kraju trzecie co do wielkości wyznanie po katolikach i prawosławnych.

Na kongresie w Łomży spotkali się członkowie zborów z Białegostoku, Łomży, Ostrołęki, Suwałk, Ełku i innych okolicznych miejscowości. W jego trakcie ochrzczono 17 nowych członków wyznania. W niedzielę uczestnicy kongresu z uwagą wysłuchali specjalnego wykładu pt. “Czy ludzie zniszczą Ziemię?”, w którym wykazano, że nasza planeta przetrwa zagładę zdeprawowanego świata, a posłuszni Bogu ludzie będą mogli żyć na niej wiecznie – podaje Tomasz Bielec z
biura prasowe Zgromadzenia.

Na całym świecie (w 236 krajach) jest ponad 7,5 mln. Świadków Jehowy. Należą oni do przeszło 107 000 zborów, działających pod nadzorem centralnego Ciała Kierowniczego z siedzibą w nowojorskim Brooklynie, które odpowiada za interpretację Pisma Świętego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę