Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Dominik Seroka zwycięża...

Dominik Seroka wygrał odbywający się tym razem w Nowogrodzie pod Łomżą prestiżowy międzynarodowy turniej Fudokan Best. - Jest to turniej do którego wytypowani są imiennie najlepsi zawodnicy kumite – mówi Mirosław Seroka. - W turnieju startuje 8 zawodników bez podziału na kategorie wiekowe i stopnie mistrzowskie.

Turniej w Nowogrodzie odbywał się w sobotę. Dzień wcześniej Dominik Seroka  uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zdał egzamin na pas mistrzowski i dzięki najlepszemu wynikowi otrzymał nominacje do udziału w turnieju Fudokan Best.
- Rywalizacja Dominika (18 lat) z seniorami było zupełnie nowym doświadczeniem. Po dwóch ciężkich  i wygranych walkach łomżan  stanął do rywalizacji w finale z zawodnikiem z Litwy. Walka zakończyła się wynikiem 8-0 dla Dominika. Po raz pierwszy patron turnieju Prof. Dr Ilija Jorga soke 10 DAN wręczył puchar dla zawodnika z Polski – podaje Mirosław Seroka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę