Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolizja trzech aut w Kisielnicy.

Utrudnienia na drodze, trzy osoby ranne oraz trzy auta poszkodowane to bilans kolizji, jaka miała miejsce w sobotę około godz. 12.30 na drodze krajowej 63 niedaleko Kisielnicy. Z relacji jednego z uczestniczących w zdarzeniu kierowców wynika, że z pobliskiej posesji ktoś wyjechał, kierujący toyotą nagle zahamował, a kolejne renault uderzyło w jej tył. Kierowca następnego auta ratował się ucieczką do rowu. Prawdopodobny sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak informuje kpt Robert Kłys z PSP w Łomży, z miejsca zdarzenia zabrano trzy osoby: kierowcę toyoty i dwie kobiety z renault, których odwieziono do  łomżyńskiego szpitala.
W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia uczestniczyła Żandarmeria Wojskowa. Jak wyjaśniał major Rafał Szczypiński z centrum szkolenia ŻW w Mińsku Mazowieckim: - Po zakończonym szkoleniu na poligonie orzyskim komponentu, wybierającego się do Afganistanu, jechaliśmy do Mińska i przed miejscowością Kisielnica wjechaliśmy na zdarzenie. W związku z tym, że byli ranni, nadjechała karetka, a my zabezpieczyliśmy teren, kierowaliśmy ruchem do czasu przyjazdu policji, którą powiadomiliśmy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę