Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Po burzy... przed burzą...

Synoptycy nie mają wątpliwości burze nad regionem będą dalej przechodziły i to zarówno w dzień jak i w nocy. Czasami mogą być bardzo gwałtowne. Oto prognoza pogody dla regionu na najbliższą dobę.

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami burze z opadami deszczu. Prognozowana suma opadów burzowych od 10 do 20 mm. Temperatura maksymalna od 26°C na południu do 29°C na północy województwa. Wiatr słaby, podczas burz w porywach do 80 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu, miejscami burze. Prognozowana suma opadów podczas burz od 15 do 30 mm, lokalnie możliwe opady do 40 mm. Temperatura minimalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, w obszarach burz porywisty, południowo-wschodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę