Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Idą do nas silne burze...

Drugi stopień w trzystopniowej skali zagrożenia nadali synoptycy burzom, które dziś wieczorem i w nocy będą przechodziły nad regionem. Lokalnie może spaść nawet do 50 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach prędkość do ok. 100 km/h.

Ostrzeżenie kilkanaście minut temu wydała Magdalena Pękala dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB. Zgodnie z nim do godz. 6 rano w czwartek (21 lipca)  na obszarze województwo podlaskie  spodziewane są gwałtowne burze. Jak czytamy w ostrzeżeniu przewiduje się wystąpienie miejscami silnych burz, lokalnie z gradem, podczas których opady deszczu wyniosą do 30 mm, lokalnie do 50 mm, a wiatr osiągnie w porywach do ok. 100 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska dyżurny synoptyk szacuje na 90%


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę