Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narew jedzie na Olimpiadę

Siedmioro zawodników LKS-u Narew-Kurpiewski Łomża weźmie udział w odbywającej się w dniach 21-24 lipca w Płocku Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce.

- Mamy trzy szanse medalowe i liczę, że chociaż jedną wykorzystamy. Ale jak będzie, okaże się na stadionie. Musimy bowiem pamiętać, że są to młodzi ludzie - podkreśla trener Narwi, Jan Kotowski. Wśród faworytów do "pudła" jest bez wątpienia skoczek w dal, Bartosz Paduch, który legitymuje się obecnie trzecim wynikiem w kraju w swojej kategorii wiekowej (7,04m). Z medalem do Łomży duże szanse mają wrócić Wioletta Górka (4 wynik w Polsce w rzucie dyskiem, siódmy w pchnięciu kulą) oraz znajdujący się w dobrej formie skoczek wzwyż Dominik Darmofał. O sprawienie niespodzianki postarają się również Magdalena Smakowska w trójskoku, Ewelina Żebrowska w pchnięciu kulą, Daniel Chyliński w trójskoku oraz Antoni Górski w skoku wzwyż.

is

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę