Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

GW: 1,3 mln zł kary grozi łomżyńskiej PWSIiP?

Główne zdjęcie
Budowa gmachu

Kontrolerzy skarbowi dopatrzyli się nieprawidłowości przy ogłaszaniu przetargu na budowę kompleksu budynków Instytutu Technologii Żywności Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Sprawę wyjaśnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która przyznała uczelni europejską dotację na przekraczająca 50 mln zł inwestycję, i która może nałożyć na uczelnię tzw. korektę finansową. Według Gazety Współczesnej, która sprawę opisuje może ona wynieść ponad 1,3 mln zł.

– W wyniku przeprowadzonego audytu, stwierdzono, że oferta udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zawierała zapisy naruszające zasady uczciwej konkurencji poprzez ograniczenie kręgu oferentów spełniających założone warunki – poinformowała Współczesną Izabela Głowacka, rzecznik UKS w Białymstoku.
PARP po doniesieniu z UKS-u wszczął już postępowanie w tej sprawie. Na łamach gazety władze uczelni zaprzeczają jakoby do nieprawdziwości były i twierdzą, że unikną kary.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę