Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Senat połączy Łomżę i Suwałki...

Główne zdjęcie
Podział na okręgi wyborcze w wyborach do Senatu.

Jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Senatu są zgodne z Konstytucja uznał Trybunał Konstytucyjny. To oznacza, że jeden senator na stałe połączy Łomżę i Suwałki. Nowy kodeks wyborczy, którego niektóre zapisy badał Trybunał wchodzi w życie 1 sierpnia, a zgodnie z nim obszar 59. okręgu wyborczego obejmuje Łomżę i powiaty augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski, zambrowski oraz Suwałki.

Za zgodne z Konstytucją sędziowie Trybunału uznali także głosowanie korespondencyjne dla Polaków za granicą i nowe przepisy ws. głosowania przez pełnomocnika
Za niezgodne z Konstytucją uznano natomiast zakaz płatnych spotów wyborczych w radiu i telewizji, zakaz stosowania billboardów i wybory dwudniowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę