Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wpadli do mieszkania i pobili właściciela

Do jednego z mieszkań w Grajewie wtargnęło czterech mężczyzn. Trzech z nich było zamaskowanych. Mężczyźni zaatakowali 29-letniego gospodarza domu. Bili pięściami oraz kopali swoją ofiarę po całym ciele, a następnie uciekli.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek ale dopiero teraz poinformowała o tym policja. Trzech z napastników zostało zatrzymanych już po kilkunastu minutach od zgłoszenia. Czwartego mundurowi zatrzymali następnego dnia. Wszyscy to mężczyźni w wieku od 20 do 33 lat. Za pobicie grozi im kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę