Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prace budowlane przy Galerii Veneda powinny ruszyć tuż po wakacjach

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać Galeria Veneda

Do końca sierpnia teren u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży zostanie oczyszczony z drzew i zarośli, a znajdująca się tu linia energetyczna będzie przełożona. - W tym samym czasie zostanie wybrany wykonawca obiektu, który na początku września powinien rozpocząć budowę Galerii Veneda – zapowiada Paweł Słupski z Echo Investment dodając, że „realizacja Galerii Veneda w Łomży przebiega zgodnie z harmonogramem”.

U Zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, na działce o powierzchni ok. 2,84 ha, jeszcze przed końcem przyszłego roku swoje podwoje otworzyć ma Centrum Handlowe „Galeria Veneda”.
Będzie to dwukondygnacyjny budynek o całkowitej powierzchni ok. 40 tys m2, wraz z drogami wewnętrznymi i m.in. parkingiem na ponad 600 miejsc.
- Budowa obiektu tej wielkości trwa około 13-14 miesięcy, dlatego planowany termin zakończenia prac to jesień 2012 roku – podaje Paweł Słupski.

W Galerii Veneda ma być ok. 14 500 m2 powierzchni usługowo-handlowej. Już wcześniej zapowiadano, że mniej więcej połowę z tego zajmie hipermarket firmy Tesco, a w budynku będzie także około 90 sklepów i Foodcourt.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę