Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.krzyz.lomza.pl

Rowerem do Matki Bożej

Główne zdjęcie
fot. www.krzyz.lomza.pl

Dwudziestu pięciu pielgrzymów na rowerach wyruszyło w niedzielę 17 lipca z Łomży do ostrobramskiego Sanktuarium w Wilnie. Pielgrzymka rowerowa już po raz czwarty wyruszyła z parafii Krzyża Świętego. Przewodnikiem i pierwszym rowerzystą jest ks. proboszcz Andrzej Godlewski.

- Pielgrzymi będą każdego dnia pokonywali kilkadziesiąt kilometrów. Towarzyszyć im będzie nie tylko modlitewne wsparcie rodzin i parafian pozostających w Łomży, ale również samochód i zespół techniczny - podkreśla proboszcz Godlewski - organizator pielgrzymki.

Tradycyjnym zakończeniem pielgrzymki będzie Eucharystia sprawowana przed słynącym łaskami obrazem Matki Bożej w Ostrej Bramie, którą pielgrzymi z księdzem proboszczem ofiarują za całą wspólnotę parafialną.

Pielgrzymi na rowerach przed Ostrą Bramą stawią się za cztery dni.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę