Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Dzieci ranne w wypadku na drodze do Mężenina

Cztery osoby, w tym troje dzieci zostało rannych w wypadku jaki wczoraj po południu wydarzył się w pobliżu miejscowości Siemień-Rowy na drodze Gać – Łomża. Jadący w kierunku Łomży volkswagen golf w pewnym monecie, zjechał na prawe pobocze, następnie wjechał do rowu i z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo. Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, ranne dzieci najpierw trafiły do szpitala w Łomży, a następnie zostały przewiezione do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Dzieci są w wieku od czterech do ośmiu lat.
- Najprawdopodobniej nie były ani w fotelikach, ani przypięte pasami – mówi policjant, dodając, że  wszystkie one, jak i kierująca golfem kobieta, doznali licznych obrażeń m.in. głowy.
Przyczyny wypadku na razie pozostają nieznane. Kierująca golfem kobieta, doznała na tyle poważnych obrażeń, że nie była w stanie rozmawiać z policjantami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę