Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeździć będzie coraz trudniej...

W tej chwili drogowcy pracują na Legionów, Piłsudskiego, za chwilę wejdą na Poznańską i jak się okazuje także na drogę do Mężenina pomiędzy Zawadami a skrzyżowaniem z drogą krajową nr 63 Łomża – Zambrów. Jak wynika z odpowiedzi jaką od władz województwa uzyskał radny sejmiku Marek Olbryś remont tego czterokilometrowego odcinak drogi realizowany będzie od sierpnia.

Chodzi o stanowiący przedłużenie ul. Szosa do Mężenina odcinek drogi wojewódzkiej nr 679 od granic administracyjnych Łomży (skrzyżowanie w Zawadach) do skrzyżowania z drogą krajową nr 63 Łomża – Zambrów. Stan drogi uległ gwałtownemu pogorszeniu podczas ostatniej zimy. Już wczesną wiosna Radny Olbryś domagał się jego remontu. Podczas ostatniej sesji Sejmiku ponowił  interpolację. Z odpowiedzi na nią wynika, że w tym czasie sporządzono uproszczona dokumentację techniczna niezbędną do zlecenia i wykonania remontu kapitalnego nawierzchni jezdni. A sam prace naprawcze przewiduje się do realizacji w miesiącach sierpień – październik.     
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami władz województwa  remont około 4km drogi ma kosztować około 2 mln zł. Drogowcy planują tu „wyłatanie i wyrównanie istniejącej warstwy nawierzchni i wykonanie nakładki (warstwy ścieralnej)”.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę